O NAS

 

Wypełniacze i Botox

 

Zabiegi z użyciem wypełniaczy. 
W preparatach używany jest usieciowany kwas hialuronowy, który poprzez uwodnienie wypełnia powstałe zmarszczki m.in. zmarszki palacza, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszki okolicy oka itp . Usieciowany kwas hialuronowy służy również do powiększania ust zarówno ich objętości jak i modelowania ich konturu oraz podnoszenia kącików ust. Nieusieciowana wersja natomiast wykorzystywana jest do ogólnej rewitalizacji skóry.

Efekt utrzymuje się od 5 do 10 miesięcy w zależności od preparatu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Depilacja laserowa

 

Laser Diodowy VERSUS- najskuteczniejszy laser do usuwania owłosienia na rynku!

Urządzenie wykorzystujące najnowsze i najskuteczniejsze technologie w walce z owłosieniem przy jednoczesnym zniwelowaniu odczuć bólowych.

Dzięki odpowiedniej długości fali 808 nm umożliwia precyzyjnie dotrzeć do mieszków włosowych w celu ich skutecznego uszkodzenia, w trakcie procesu foto-termolizy.
schemat

Zabieg jest bezpieczny dla tkanek otaczających mieszek włosowy – nie dochodzi do oparzenia a klient od razu po zabiegu może wrócić do wykonywania codziennych zajęć.

Zalecana ilość zabiegów w serii to 3 do 6 spotkań regularnie co 4-5 tygodni.

Już po pierwszym zabiegu widzimy dużą różnicę!!!

 

Zabiegi z użyciem botoxu

Polegają na niwelowaniu zmarszczek powstałych przez mimikę twarzy. Zasada działania toksyny botulinowej polega na zablokowaniu funkcji synaps nerwowo-mięśniowych przez co zostaje osłabiona możliwość ruchowa danego mięśnia a w rezultacie spłaszczenie zmarszczek mimicznych. Świetnie sprawdza sie w zmarszczkach gładzizny czoła, kurzych łapkach, lwiej zmarszcze, oraz do podnoszenia łuków brwiowych.

Efekt utrzymuje się okolo pół roku.

 

Fotoodmładzanie

 

Jest to zabieg wykonywany za pomocą IPL, gdzie wiązki intensywnego pulsującego światła są zamieniane na energię cieplną, która podgrzewa określone substytuty skóry między innymi kolagen, naczynka, melanina. Dzięki czemu uzyskujemy efekt rozświetlinej, podjędrnionej skóry z mniejsza ilością przebarwień. Zabieg można wykonać na całej twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach. Seria obejmuje około 3 zabiegów w odstępach 3 tygodniowych.

Pielęgnacja twarzy

 

-peelingi chemiczne, mechaniczne, fizyczne

-masaże rewitalizujące

-zabiegi redukujące trądzik

-zabiegi antiaging, liftingujące

-zabiegi pielęgnujące cerę naczynkową

-zabiegi nawilżające

-mezoterapia igłowa 

- i wiele wiele innych

Stylizacja paznokci i rzęs

 

-manicure tradycyjny, biologiczny, SPA

-manicure japoński

-manicure żelowy

-manicure hybrydowy

-rzęsy 1:1

-rzęsy objętościowe

-kępki

-Bling&Go

 

 

Podologia

 

Pomagamy w wielu dolegliwościach stóp jak modzele, nagniotki oraz nadmierne rogowacenie. Zakładamy klamry na wrastające paznokcie, uczymy profilaktyki w pielęgnacji stóp, pomagamy w usunięciu przerosłych paznokci oraz wielu innych dolegliwościach.

Masaż

 

Wykonujemy masaże relaksacyjne partii lub całego ciała, masaże wyszczuplające oraz bańka chińską. Specjalizujemy się również w masażu liftingującym twarzy.

Jesteśmy laureatem konkursu na najlepszy salon kosmetyczny w powiecie Żywieckim w 2016 r.

 

Tel. 519 154 888

 

ul. Kościuszki 29 

Żywiec

Created with WebWave CMS